Pocahontas to klasyczny…

Pocahontas to klasyczny przykład kobietona lecącego na egzotykę.

W momencie gdy na kontynencie amerykańskim postawił nogę biały chad, każda Indianka za cenę honoru postawiła sobie popuszczenie mu szpary.
Nawet indianski chad Kocoum, narzeczony Pocahontas nie mógł konkurować z świeżością jaką dostarcza zagraniczny kutas.
Kocoum jest wojownikiem i indiańskim patriotą, doskonale zdaje sobie sprawę czym zakończy się biała kolonizacja czego nie dostrzega propacyfistyczna Pocahontas zarzucając mu stulejarstwo i rasizm(albo dostrzega ale celowo chce mieć więcej białych chadów do dupczenia).
Wkurwiony Kocoum chce zabić białego chada ale sam zostaje zabity.
Czy Pocahontas martwi się tym że jeden z najlepszych wojowników jej plemienia zostaje zabity?
Nie, ma wyjebane na swoje plemię i jego przyszłość, pewnie cieszy się że ktoś zdjął z niej odpowiedzialność i nareszcie może skakać po chadzie bez żadnych konsekwencji.
Szef plemienia jest na początku wkurwiony że przez swędzenie pizdy stracił najlepszego wojownika i chce wypowiedzieć wojnę białym kolonistom ale Pocahontas swoją pacyfistyczną, lewacką gadką przekonuje go że należy żyć w zgodzie i wąchać kwiatki. Stary cuck się zgadza, a resztę historii znamy(rezerwaty indiańskie, Szlak Łez itp)

Czy można Pocahontas porównać do typowej polki z XXI wieku? Nie bardzo, Pocahontas nadal dupczyła się z chadem, polka wydupczy nawet zakolaka z krzywą mordą i 170cm, byleby był z innego kraju.

#takaprawda #film #filmy #blackpill #niepopularnaopinia #klaudiusz #podrywajzwykopem #tinder #tfwnogf #seks #zwiazki #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobistyznormikami #p0lka