Kontynuując temat jak…

Kontynuując temat jak wykopowe wpisy z tagów #przegryw #p0lka #redpill wpływają na odbiór filmów…
Chyba nie ma lepszego przykładu z najnowszych filmów niż Zimna Wojna. Nie, żeby ten film mi się nie podobał, ale tak po wykopowemu to :

Wiktor – czyli postać grana przez Tomasza Kota, to typowy przegryw wykorzystywany przez p0lkę – Zulę
Owszem najpierw mu dała, ale tylko po to, żeby przyjął ją do zespołu i wypromował. Jak już wyjechali razem za granicę, to wystawiła Wiktorka, który na nią czekał z walizką kilka godzin. Spotykają się dopiero kilka lat później, to on się pyta DLACZEGO MNIE WYSTAWIŁAŚ P0LKO, a ona odpowiada, że czuła, że nic z tego nie będzie xDD

Zula wolała CHADA , a nie jakiegoś polaczka, więc wyszła za Włocha z Palermo. No, ale że była przejazdem we Francji i natrafiła na Wiktora, to znowu postanowiła go wykorzystać w celu wydania płyty. Jednak jak to p0lka ciągle jej się coś nie podobało, narzekała to na tekst, że głupi, że po francusku i koniec końców informuje Wiktora, że rucha ją jakiś Francuz i że to w ogóle jest jakiś MISTRZ, bo kilka razy ją bolcował jednej nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tym momencie u Wiktora pojawia się jakieś spięcie i można powiedzieć, że mamy do czynienia z betauprising, bo daje Zuli lepę na pysk, ale nic bardziej mylnego, to tylko chwilowe wyjście z roli przegrywa.

Zula wraca do Polski, bo jej się francuz znudził i znajduje sobie kolejnego CHADA granego przez Borysa Szyca, który jest jakimś tam partyjnym ważniakiem i robi sobie z nim gówniaka.

W międzyczasie Wiktor, który w swojej głowie stawia Zulę na jakimś tam piedestale, oczywiście jedzie w pogoń za nią do Polski, chociaż mu nie wolno, bo stracił obywatelstwo. No i trafia do obozu pracy na 15 lat i się cieszy, że taki krótki wyrok xDD Zdjęcie jak siedzi w obozie będzie poniżej.

Zula wykorzystuje swoje partyjne koneksje i uwalnia Wiktora z obozu, ale wcale nie po to, żeby być wreszcie razem. Oszukuje go, że niby biorą ślub, a nawet księdza nie ma , po czym daje mu tabletkę z trucizną – doskonale to współgra ze statystyką, że faceci 8 razy częściej popełniają samobójstwo od kobiet. Niby tam widać, że sama też bierze tabletkę, ale kto uwierzy, że też ją połknęła… Na koniec jeszcze jest doskonale pokazane, że chociaż to ostatnie chwile Wiktora, bo wziął truciznę, to Zula nie może spojkojnie usiedzieć obok niego, narzeka na widok, p0lce nigdy nic nie pasuje, więc się przesiada xD

#film #kino #zimnawojna